HOTEL, UL. WYCZÓŁKI W WARSZAWIE

BUDYNEK HOTELOWY
HOTEL PRZY UL WYCZÓŁKI
HOTEL PRZY UL WYCZÓŁKI
HOTEL PRZY UL WYCZÓŁKI
hostel Wyczółki

[56]

INWESTOR:  PRYWATNY

LOKALIZACJA:  UL.WYCZÓŁKI, WARSZAWA

FAZA:  PROJEKT BUDOWLANY

    POW.UŻYTKOWA: 441,58m2

    KUBATURA: 2024,64m 3


Budynek hotelowy na dwanaście „jednostek mieszkaniowych” z wydzieloną strefą  wspólną. Projekt zakłada dwie kondygnacje z możliwością nadbudowy o jedno piętro i rozbudowy na działce. Układ konstrukcyjny oparty na słupach i stropach żelbetowych. Funkcjonalnie obiekt skomunikowano korytarzami z klatkami schodowymi na przeciwległych końcach.

Budynek zwieńczono dwuspadowym stropodachem wentylowanym do ew. rozbiórki. Formę cechuje prosta bryła z podziałami na elewacji wynikającymi z układu okien podkreślonego okładziną drewnopodobną.

Zaprojektowaliśmy na parterze przy wejściu głównym hall z otwartą recepcją i toaletą. Drugie wejście dostępne dzięki rampie zapewnia komunikację z poziomu chodnika osobom na wózkach. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na parterze przygotowano dla osób niepełnosprawnych jedną jednostkę hotelową. Ponadto obiekt sprzyjający kontaktom ludzi w trakcie organizacji spotkań, ze wspólną przestrzenią gdzie można przygotować i spożyć posiłek. W tym celu przewidzieliśmy salę samoobsługową z zapleczem kuchennym. Prezentacja.